טיול משפחות לרומניה

הטיול מיועד למי שכבר ביקר ברומניה או רוצה לבקר אתרים שנמצאים מחוץ למסלולי התיירות הרגילים. במהלך 10 ימים נראה את רומניה כמו שלא הכרתם: נופים מרהיבים, אתרים מיוחדים, תרבות, מסורות ואתיקות. כל המרכיבים שעושים מרומניה מדינה מגוונת ומרתקת.

יום 1

נחתתם? ברוכים הבאים לרומניה! משדה התעופה ניסע מזרחה לכיוון העיר טארגו ג׳יו. אחרי קבלת החדרים ומנוחה קצרה במלון נבקר את שלושת הפסלים המפורסמים של הפסל הגאוני קונסטנתין בראנקושי. את היום נסיים בלינה בטארגו ג׳יו.

יום 2

נתחיל את היום בארוחת הבוקר ונצא לעיר דרובטה טורנו סברין. נעלה על סיפון אונייה ונצא להפלגה לעבר הדנובה על מנת לבקר אזורים מדהימים ביופים: הפסל של דצבל ואזור קזנה, שהוא מקום שבו נהר הדנובה זורם לרומניה. את היום נסיים בלינה בעיר דרובטה אליה הגענו באותו בוקר.

יום 3

ביום זה נצא מהעיר דרבוטה וניסע לעיר טימישוארה, שהיא אחת הערים החשובות במדינה. נבקר בכיכר האופרה, התיאטרון הלאומי, כיכר האיחוד. לינה בטימישוארה.

יום 4

נצפין לעיר ארד ונעשה סיור פנורמי של מרכז העיר. מכאן נמשיך לאורדיה. נבקר במרכז העיר ובטיילת שליד הנהר קריש. לינה באורדיה.

יום 5

מאורדיה נמשיך צפונה לעיר סאטו מרה. שם נעשה סיור קצר בעיר ואחר כך נמשיך לכיוון חבל מרמורש. נעבור דרך הכפר צ׳רטזה שהוא הכפר העשיר ברומניה. מכאן נגיע לכפר ספינצה בו נבקר בבית הקברות ה"עליז" המפורסם. נגיע לעיר סיגט, שם נעשה סיור במרכז העיר עם תצפית על הבית שבו נולד אלי ויזל, בית הכנסת, בית הכלא והכיכר המרכזית. בסוף היום נלון בעיר סיגט.

יום 6

נצא מוקדם בבוקר לכפר וישאול דה סוס. שם נעלה על רכבת עם קיטור הקרויה ״מוקניצה״ לסיור מרתק בין יערות עבותים וכפרים נידחים. בתום כ 3 שעות נסיעה נגיע לקרחת יער, שם נערוך ארוחת צהריים חווייתית בטבע. בסיום ארוחת הצהריים נחזור ברכבת לוישאו ומשם נמשיך בנסיעה לעיירת הנופש ואטרה דורני. לינה בואטרה דורני.

יום 7

היום נצא אל מנזר וורונץ שם נבלה בחלק הראשון של היום. בהמשך נבקר בעיר גורה חומורולוי. משם נמשיך למנזר מולדוביצה וסוצ׳ביצה. בסוף היום נלון בעיר סוצ׳אבה.

יום 8

הבוקר נצא לכיוון טארגו נמץ בה נבקר במצודה, משם נגיע לעיר פיאטרה נמץ עם ביקור בבית הכנסת מעץ. לינה בפיאטרה נמץ.

יום 9

המסלול היום עובר דרך אגם הסכר ביקז, נגיע לאיזור מעבר ההרים ביקז והאגם האדום. לקראת ערב נגיע לבראשוב.

יום 10

את הבוקר של היום האחרון נתחיל בסיור רגלי במרכז העיר ונעניק זמן חופשי לטיול במדרחוב. לאוהבי הקניות יחכה הקניון קורסי שבמרכז העיר. בהתאם לשעת הטיסה תעשה העברה לשדה.

WhatsApp chat