סיור בקרפטים

כוכב קרפטים לכל המשפחה!
תכנית מיוחדת מיועדת לכל המשפחה, שמשלבת אתרי נוף ותרבות באזור הרי הקרפטים עם פעילות אתגרית.

יום 1

בהתאם לשעה ההגעה נעשה סיור הכרות עם בירת רומניה בוקרשט. לפני שנעלה לכיוון הרי הקרפטים נעצור לצהריים באחד ממרכזי הקניות הגדולים בעיר. לינה בבראשוב.

יום 2

ביום הראשון שלנו באזור הקרפטים נעלה למצודת ראשנוב ונבקר בה. נתרשם מסגנון הבנייה בתקופת ימי ביניים ונעשה תצפית על הנוף עוצר נשימה שמסביב. אם יש מעוניינים נבקר בפארק הדינוזאורים. נמשיך לטירת בראן, המוכרת כטירתו של הרוזן דראקולה. נבקר במצודה ובשוק האיכרים. יש אפשרות להיכנס לראות סרטונים אימה בחמישה מימדים בבית קולנוע מקומי. נחתום את היום עם ביקור במעבר ההרים דאמבוביצ׳וארה, כאשר נעשה הליכה ליד פלג עם מים זכים, ומשם חזרה לבית המלון.

יום 3

במחצית הראשונה של היום נבקר בשמורת הדובים בעיר זארנשטי. בהמשך היום נחזור לעיר בראשוב ונבלה שלוש שעות - לפחות - בפארק חבלים בעיר - חוויה חובה לכל המשפחה! נחתום את היום במנוחה וכיף בפארק המים בעיר. לינה בבראשוב.

יום 4

נסע היום לעיירת סינייה ונבקר בארמון פלש, אחד הארמונות היפים באירופה. אחרי הפסקה קצרה במרכז העיירה, נבלה כמה שעות בטיול ג׳יפים, הזדמנות לראות נופי בראשית בהרי הקרפטים, וגם מערת נטיפים מיוחדת שבתוכה בנויה כנסייה. משם חזרה לבראשוב.

יום 5

היום נרגיש האווירה המסתורית ומיוחדת של כפרי טראנסילבניה. נגיע לעיר סיגישוארה, עיר בעלת צביון עיר מימי הביניים. נשוטט בין סמטאות המצודה, בין מגדלים וחומות ונראה את בית הולדתו של הנסיך דראקולה. נמשיך היום לארוחת צהריים בפאתי העיר, בחוות סוסים, ומשם חזרה לבית המלון.

יום 6

יום לפני אחרון נבלה על שפת אגם אנה קדושה, אגם שנוצר מהיווצרות מי גשם ושלג בלוע הר געש. נרכוש בדרך את המצרכים הדרושים לפיקניק שנעשה באוויר הצלול של ההרים. בדרך חזרה נעצור במצודת חרמן על מנת להבין מערכת ההגנה של תושבי טראנסילבניה בפני האויב. משם חזרה למלון בבראשוב.

יום 7

נבלה כמה שעות במרכז הקניות קורסי בבראשוב. העברה לשדה״ת לטיסה.

WhatsApp chat